Orecchini Xirius Piatti Electric Green 4.1 mm

0 Orders
#Farma Bijoux 003
In stock
625L

Description

Orecchini Xirius Piatti Electric Green 4.1 mm – Cristalli Swarovski

Ngjyra: Jeshile.

Klasa: Bizhu; Vathë klasik; Vathë me kristale Swarovski.

Kristalet Swarovski të ngjitura me dorë në kunjin eko-bronzi, hipoalergjike, të prodhuara në Itali.

  • Hipoalergjike
  • Nikel e testuar

Klasi nuk del kurrë nga moda dhe nëse ajo që kërkoni është një stil i pagabueshëm por i thjeshtë në të njëjtën kohë, ju keni gjetur vathët e duhur për ju!

Farma Bijoux – linja klasike: me siguri më e popullarizuara dhe më e kërkuara në të gjithë Evropën midis propozimeve të Farma Bijoux: secili koleksion përbëhet nga 16 modele vathësh për të zgjedhur, ekskluzivisht në  kunja eko-bronzi, shumë prej të cilave të zbukuruara me produktet më të fundit Swarovski së bashku me rrathë të rinj dhe vathë rënie të modës.

Brand

Farma Bijoux

Bëjeni edhe ju me Farma Bijoux! Farma Bijoux: vathë hipoalergjik të cilësisë dhe stilit Made in Italy. Çdo vath Farma Bijoux është një alkimi e etikës dhe estetikës: hipoalergjike dhe nikel e testuar, prodhuar në Itali, të sofistikuar dhe joshës, ato janë ato që duhet të keni nga ata që për shkak të alergjive kishit hequr dorë nga ideja e venies. Falë Emanuele Rossi, fytyra dhe shpirti i markës krijuar në 2018 për të vulosur një traditë njëzet vjeçare kushtuar një qasje të përgjegjshme në 360 gradë. Së pari ishte Bioetic Bijoux, i lindur në 2013, sot është Farma Bijoux, të dyja këto kanë qenë gjithmonë të disponueshme në farmaci dhe parafarmaci, duke garantuar cilësi të patëmetë, të çertifikuar dhe brenda mundësive të të gjitha shijeve.

Additional information

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Orecchini Xirius Piatti Electric Green 4.1 mm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by