Youth And Energy Revealing Anti-Aging Fluid

0 Orders
#
In stock
5,400L

Description

Youth And Energy Revealing Anti-Aging Fluid

50ml

Ky produkt i gjeneratës së re kundër plakjes me ekstrakte lisi, briri, pasioni dhe acidi hialuronik zbulon energjinë e lëkurës*: ditë pas dite, duket e përtërirë. Lëkura duket e ringjallur dhe më e fortë, me rrudhat e lëmuara dhe ngjyrat e shurdhër të ringjallur.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by