Youth and Radiance Revealing Anti-Aging Care

0 Orders
#
In stock
6,900L

Description

Youth and Radiance Revealing Anti-Aging Care

50ml

JUESSI NUXELLENCE është bërë ECLAT NUXELLENCE. Ky kujdes kundër plakjes i fytyrës i bërë nga lulet e pasionit dhe acidi hialuronik ndihmon qelizat të mbajnë nivelet optimale të energjisë.
Cilësia e saj është e pasuruar me pigmente korrigjuese për të ndriçuar fytyrën tuaj dhe për t’ju bërë të dukeni më të rinj.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by