Shop

 •  Moment® 200 mg *12 tableta

  619L
  (0s)
  #Angelini 002
  instock

          Moment® 200 mg         12 comprese rivestite   Permban Ibuprofen i cili ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te lehta deri te mesme, si dhimbje koke, dhimbje dhembi, dhimbje kycesh, dhimbje menstruale dhe gjithashtu ndihmon ne uljen e temperatures se larte te trupit. Perdorimi: Femije mbi 12 vjeç dhe […]

 •  Moment® 200 mg *24 tableta

  1,136L
  (0s)
  #Angelini 001
  instock

          Moment® 200 mg         24 comprese rivestite   Permban Ibuprofen i cili ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te lehta deri te mesme, si dhimbje koke, dhimbje dhembi, dhimbje kycesh, dhimbje menstruale dhe gjithashtu ndihmon ne uljen e temperatures se larte te trupit. Perdorimi: Femije mbi 12 vjeç dhe […]

 •  Momentact 400 mg *12 tableta

  947L
  (0s)
  #Angelini 003
  instock

          Momentact® 400 mg         12 tableta të veshura   Permban Ibuprofen i cili ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te lehta deri te mesme, si dhimbje koke, dhimbje dhembi, dhimbje kycesh, dhimbje menstruale dhe gjithashtu ndihmon ne uljen e temperatures se larte te trupit. Perdorimi: Femije mbi 12 vjeç […]

 • – 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream

  5,250L
  (0s)
  #-417 001
  instock

  – 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream Seti i rrojës për meshkuj përmban: kremin hidratues pas rrojës 100 ml; kremin mineral të rrojës 150ml. Kremi hidratues pas rrojës i jep lëkurës së fytyrës freski dhe e mbron nga dëmtimet e mundshme nga brisku. Hidraton lëkurën dhe e bën atë më të butë. […]

 • 2 in 1 Correcting Eye Cream

  2,990L
  (0s)
  #Now 009
  instock

  2 in 1 Correcting Eye Cream Krem per sy te lodhur, me rrathe te zinj dhe vija te lehta me efekt tonifikues dhe zbardhues. Pershkrimi: Vitamina K dhe Ekstrakti i manave redukton rrathët e zinj, ndërsa 1% Sepilift® DPHP tonifikon dhe zbut pamjen e vijave të lehta. Përdorimi: Aplikoni kremin e syve para përdorimit të […]

 • 360˚ Liftox Eye Cream

  3,390L
  (0s)
  #Ch Bretton 022
  instock

  360˚ Liftox Eye Cream Advanced Care – Eye Renewal and wrinkle reducer – 15ml Një formulë e fuqishme dhe unike Gjalpi i kakaos: lehtëson dhe hidraton lëkurën e thatë. Vaji i farës së rrushit: përmban virtyte rigjeneruese dhe ristrukturuese në lëkurë. Vaji i arganit: hidraton lëkurën dhe ndihmon në rinovimin e qelizave Alantoina: ndihmon në […]

 • 4 FRUTA

  270L
  (0s)
  #
  instock

  PURE 4 FRUTA E HOMOGJENIZUAR.100% NATYRALE,ME VITAMINE C.

 • 48H Aluminium Salt Free Mineral Deodorant Roll On

  1,800L
  (0s)
  #Vichy 026
  instock

  48H Aluminium Salt Free Mineral Deodorant Roll On Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit. Përshkrimi: I pasur me 5 minerale, vitaminën B5 dhe ujin termal Vichy, ky deodorant e lë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Ne sajë të kombinimit të përbërësve të tij, ofron një efekt që zgjat 48 orë. Mund […]

 • 48H No Trace Anti-Perspirant Deodorant Roll On

  1,800L
  (0s)
  #Vichy 025
  instock

  48H No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On Deodorant Roll on që nuk le shenja të bardha në rroba 50ml Përshkrimi: Formulim i përshtatshëm për femra dhe meshkuj që vuajnë nga djersitja e tepërt. Ofron veprim që zgjat 48 orë, pa shkaktuar ndjesi negative në lëkurë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, përthith lagështinë, largon […]

 • 5-HTP 100 mg Vegan Capsules

  2,200L
  (0s)
  #Now 001
  instock

  5-HTP 100 mg Vegan Capsules Suport per neurotransmetuesit. Per humor pozitiv. Pershkrimi: 5-HTP është metaboliti mes aminoacidit L-triptofan dhe serotoninës i nxjerrë nga farat e një bime afrikane (Griffonia simplicifolia) Përdorimi: 1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh para se të flini në darkë. Paketimi: 60 kapsula. Përmbajtja: 5-HTP (hidroksitriptofan) (nga ekstrakti i farave […]

 • 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

  1,800L
  (0s)
  #Vichy 027
  instock

  7 Days Anti – Perspirant Treatment Cream Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes 30 ml Përshkrimi: Formulim për femra dhe meshkuj që vuajnë nga djersitja e tepërt. Në sajë të kombinimit unik të përbërësve të tij, vepron direkt në gjëndrat që prodhojnë djersë duke ofruar një mbrojtje për 7 ditë. Absorbohet lehtësisht nga […]

 • 7-KETO 100 mg Vegan Capsules

  3,240L
  (0s)
  #Now 002
  instock

  7-KETO 100 mg Vegan Capsules 7-KETO eshte metabolit i DHEA i cili kryen shume procese dhe funksione biologjike nder to dhe termogjenezen. Pershkrimi: 7-Keto-DHEA është një metabolit i Dehidroepiandrosteronit. 7-Keto-DHEA përfshihet në shumë procese dhe funksione biologjike, ndër to dhe prodhimi i nxehtësisë se trupit (termogjeneza). DHEA, 7-Keto-DHEA dhe vlerat metabolitike reduktohen me moshën. Sipas […]

1 2 354 355
Open chat
Powered by